آموزش عکاسی حرفه ای از محصولات

  • مدرس : راس فلوید
  • مدت : 180 دقیقه
  • تعداد هنرجو : 34

آموزش عکاسی حرفه ای از محصولات + عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از محصول

گوهر تبلیغات به طور کلی و عکاسی تبلیغاتی به طور خاص، آن است که چیزی ظاهراً معمولی را به تصویری جذاب و هیجان انگیز تبدیل کنند. عکاسان تبلیغاتی رویاها و آرزوها را می‌فروشند. کارِ این شکل از عکاسی تجاری آفرینشِ دقیقِ تصویری پیچیده و در عین حال خودمانی است که بیننده را فرا می‌خواند تا به جای اینکه صرفاً اشیا را در یک نما ببیند، بر مبنای تصویر، داستانی را در ذهن خود مجسم کند.(از کتاب عکاسی، درآمدی انتقادی، نشر مینو خرد) در این دوره از آموزش های تخصصی عکاسی، مدرس دوره، راس فلوید، تئوری و اصول نورپردازی محصولات، نحوه نمایش دقیق محصولات، توقعات مشتری از عکاسی محصول و بسیاری موضوعات دیگر که در عکاسی از یک محصول به آن نیاز دارید را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر ویدیو رو نتونستین ببینین همین حالا دانلود کنین 😉
مدرس دوره

راس فلوید، عکاس محصول فوق العاده با تجربه‌ای است که به قول خودش در هفت سال، سابقه‌ی روزی 8 ساعت عکاسی از محصولات را دارد. او که در کارنامه‌ی خود، عکاسی از آثار پیکاسو را دارد، توانسته که با شرکت‎های بسیاری همکاری کند و تقریباً در هفت سال گذشته‌اش 70هزار عکس از ده‌ها هزار محصول متفاوت تولید کرده است!

شرح دوره

در این دوره آموزشی مباحث زیر مرور می‌شود:

تکنیک‌های مختلف عکاسی حرفه‌ای از محصولات

شکل، رنگ، بافت و فرم

مبحث نور و نورپردازی در عکاسی محصولات

و به طور کلی راجع به اینکه چگونه عکاسی کنیم که محصولات به بهترین شکل ممکن دیده بشوند.

همچنین در این دوره‌ی آموزشی تمرین‌های عملی از عکاسی محصولات را با هم دیگر خواهیم دید.

جایگاه عکس و عکاسی تبلیغاتی به علت تاثیر گذاری فراوان در ذهن مخاطب و باور پذیری بالا همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. در عکاسی تبليغاتی از محصول و عکس‌های مستقيم تبليغاتی‌، شان يک عکاس تبليغاتی از مرتبه يک عامل فنی كه توانايی زيبا نشان دادن هر طيف از محصولات گوناگون –يک اتوموبيل بی كيفيت ايرانی، پودر رختشويی، كيک صبحانه و…- را در قابی زيبا دارد، فراتر نمی‌رود. اما وقتی يک تبليغ وارد دنيای تبليغات مفهومی با يک ايده محوری خلاق می‌شود، عکاس تبليغاتی پا در خلقی هنرمندانه می‌گذارد. در يک عکس خلاقانه تبليغاتی بر خلاف يک پروژه عکاسی هنری، ديده شدن عکاس و به تبع آن ديده شدن يک تبليغ آخرين خواسته گروه توليد كننده آگهی است. در يک آگهی خلاقانه آن چيزي كه بايد ديده شود مفهوم و ايده‌ای است كه ذهن مشتری را بايد درگير كند و حاصل اين ارتباط با مشتری در خريد كالا يا خدمات عيان شود.(از پایان‌نامه کارشناسی ارشد حسن کمالی، دانشگاه هنر تهران، 1393)

عوامل تولید

مدرس: راس فلوید

مترجم: پویا ناصحی

ویراستار: مرجان اخوان

ویرایش فیلم: پویان مهر‌پرور

تولیدی PHlearn

ترجمه اختصاصی شوت‌شات

هرگونه نظر، ایده و پیشنهاد را از عمقِ جان پذیراییم، در پایین همین صفحه(قسمت ارسال سوال) برای ما بنویسید…

آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از محصول

نظرات دوره آموزش مجازی عکاسی حرفه ای از محصولات

  • برای مشاهده نظرات و سوالات، بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید
  • ارتباط سریع و موثر با مدرس دوره
  • امکان ارسال فایل های پروژه
  • پاسخگویی متنی، صوتی و تصویری به سوالات شما
تعداد نظرات
0
عضو
پیام از
guest
38 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات