دوره آموزشی مدیریت هارد

  • مدرس : کوین ایمز

دوره آموزشی مدیریت هارد برای حرفه‌ای‌های خلاق

بله، کم‌کم دوره‌های مدیریتی هم براتون می‌زاریم و بعدشم می‌ریم سراغ دوره‌های موفقیت

اما برخلاف شوخیه ابتدایی، این دوره به شدت جدی و تلخه! چرا تلخ؟! چون اگه اصولی هاردتونو مدیریت نکرده باشین یا بهتره بگیم کار کردن با هاردتونو درست بلد نباشین، اتفاقات ناگواری ممکنه براتون بیفته: مثه اینکه به سختی فایلاتونو پیدا کنید یا خیلی بدترش، هاردتون مشکلی براش ایجاد شه و کل اطلاعاتتون برای همیشه بپره؟! پس حرفای تلخی هم تو این دوره زده میشه? اما قسمت شیرین ماجرا اینجاس که کوین ایمز، مدرس این دوره، کلی راهکارای خوب میگه که جلوی این اتفاقات ناگوارو بتونید بگیرید. همچنین کلی در مورد هارد و سیستم کاریش براتون توضیح میده و خلاصه بعد این دوره با مدرک مهندسی کامپیوتر، گرایش سخت‌افزار خارج می‌شین.

مدرس دوره

کوین ایمز یک عکاس حرفه‌ایه تجاریه. شیفتگی کوین به عکاسی با دوربین کداکی(Kodak Starmite 127) که به او هدیه داده شد، آغاز شد. کوین عکاسی تجاریو در حالی که در دانشگاه ایالتی بویز مشغول به تحصیل بود، شروع کرد. همچنین در همین حین او در کمپانی Idaho به صورت تمام وقت مشغول بود. او کارش را به عنوان اولین نسل از فیلمبرداران شبکه‌ی NBC و CBS وابسته به تلویزیون منطقه‌ای بویز، ادامه داد. او همچنین به عنوان تهیه‌کننده، نویسنده، عکاس و کارگردان تبلیغات تلویزیونی فعالیت می‌کرد. عکس‌های کوین در مجلات معتبری چون تایم، نیوزویک و وال‌استریت ژورنال به چاپ رسیده‌اند. همچنین کارهای او در مجلات معتبری چون Professional Photographer، Photoshop User، Atlanta Sports و مجله‌ی Fitness چاپ شده‌اند. او تاکنون با شرکت‌های بزرگی چون AT&T، کوکاکولا(Coca-Cola)، کارترز(Carter’s)، هندا(Honda)، Westin Hotels & Resorts کار کرده است.

شرح دوره مدیریت هارد

برای بسیاری از عکاسان، یکی از بدترین اتفاقات، خرابی هارد دیسک بدون داشتن نسخه پشتیبان(بکاپ) است. در طول زندگی کاریِ افرادی که فعالیت دیجیتالی انجام میدن و تمام اطلاعاتشونو روی هاردها ذخیره می‌کنن، این احتمال غیرممکن نیست که اطلاعات داخل هاردشون دیر یا زود از بین بره.

به همین دلیل افرادی که به فکر اموالشون هستند و اطلاعات داخل هارداشون براشون از اهمیت بالایی برخورداره، مهم‌ترین چیز براشون حفاظت از این اطلاعاته؛ اونم به شیوه‌ای که کم‌ترین ضریب ریسکو داشته باشه. در این دوره‌ی آموزشی، کوین ایمز با تشریح اعضای بدن هارد کارو شروع می‎‌کنه و بعد از اون با اصطلاحات مختلف در ارتباط با هاردها، نحوه‌ی اتصال هارد به کامپیوتر، عوامل صدمه زننده به هارد کارو ادامه میده و در آخر با توضیح روش تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان(بکاپ) این دوره‌ی آموزشیو به پایان می‌رسونه.

عوامل تولید

مدرس: کوین ایمز

تاریخ انتشار در لیندا: 17اردیبهشت1397

مترجم: الیاس صنعتی

ویرایش فیلم: پویان مهرپرور

تولیدی لیندا(LinkedIn Learning)

ترجمه اختصاصی شوت‌شات

حرف آخر:)

قطعاً همه‌ی ما می‌دونیم که رشد این سایت و سایت‌های مشابه تنها و تنها وابسته به حمایت شماست. با تبلیغ دوره‌ها، پیشنهادات سازندتون به ما، کپی نکردن و از این دست برنامه‌ها، کلی انرژی مثبت و حال خوب می‌دین به تیممون… کنار همیم تا آخرش?

مدیریت هارد برای عکاسان

نظرات دوره آموزش مجازی دوره ی مدیریت هارد

  • برای مشاهده نظرات و سوالات، بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید
  • ارتباط سریع و موثر با مدرس دوره
  • امکان ارسال فایل های پروژه
  • پاسخگویی متنی، صوتی و تصویری به سوالات شما
تعداد نظرات
0
عضو
پیام از
guest
30 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
دوره آموزشی مدیریت هارد
دسترسی دائمی به جلسات دوره
105 دقیقه کلاس آموزشی
امکان پرداخت قسطی، بدون سود و کارمزد
امکان پرسش و پاسخ با تیم آموزش
محتوای این مجموعه معادل 5 هفته کلاس حضوری است.