تداوم2

تداوم2
تداوم2 نویسنده: کامران نجف‌زاده ناشر: نظر نوبت چاپ: 1390 کامران نجف زاده در بیست و یکم خرداد ۱۳۴۷ در تهران متولد شد. وی که از کودکی به رشته های هنری علاقمند بود، از سال ۱۳۶۵ کار گرافیک، و از سال ۱۳۶۷ عکاسی را آغاز نمود و در پروژههای مختلفی از جمله تصویربرداری از تهران قدیم، […]
  1. نویسنده : کامران نجف‌زاده
  2. نوبت چاپ :
  3. ناشر:
  4. تعداد صفحات

تداوم2

نویسنده: کامران نجف‌زاده

ناشر: نظر

نوبت چاپ: 1390

کامران نجف زاده در بیست و یکم خرداد ۱۳۴۷ در تهران متولد شد. وی که از کودکی به رشته های هنری علاقمند بود، از سال ۱۳۶۵ کار گرافیک، و از سال ۱۳۶۷ عکاسی را آغاز نمود و در پروژههای مختلفی از جمله تصویربرداری از تهران قدیم، ورزشکاران، بناهای تاریخی و… شرکت کرد. در سال ۱۳۷۱ در رشته کار‌شناسی پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد. جمع آوری عکس را، در کنار اشیاء دیگر، از سال ۱۳۷۵ آغاز نمود، و در این مدت مجموعه ای از عکسهای قاجاری، شیشه، نگاتیو، اسلاید و کارت پستال جمع آوری کرد.

او مجموعه ی خود را در قالب موضوعات مختلف طبقه بندی کرده، و با روشهای علمی روز از آن‌ها نگهداری می‌کند. سایت اینترنتی خود را در سال ۱۳۸۵، و با هدف به اشتراک گذاشتن آرشیو خود با دانشجویان و دانش پژوهان راه اندازی نمود، که جزء نخستین سایتهای مجموعه داران خصوصی عکس در ایران محسوب می‌شود.

عضو
پیام از
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات