سوالات متداول

دقیقا تو شوت‌شات چیکار می‌کنید؟
داخل درباره‌ی ما خیلی کامل توضیح دادیم ولی خیلی خلاصه بخوایم جواب بدیم، ما اینجا دوره‌های آموزشی عکاسی تولید می‌کنیم و به صورت کلی محتوای آموزشی عکاسی منتشر می‌کنیم.
فقط آموزش عکاسی تولید می‌کنید؟
چشم‌انداز این سایت اینه که هنرهای تجسمیو در بر بگیره و فقط مختص عکاسی نباشه ولی از اونجایی که تیم فعلی ما بیشتر به عکاسی علاقه‌منده:) و همچنین طبق بررسی‌های تخصصی تیممون، فعلاً تمرکزمون روی عکاسی هست.
تمام آموزشا تولید خودتونه؟
یه بخش شوت‌شات بر می‌گرده به آموزشایی که صفرتاصدش توسط تیم شوت‌شات تولید شده، مثه «آموزش عکاسی مقدماتی». یه بخش دیگه، برگردان فارسیِ فیلم‌های آموزشی عکاسی خارجیه. همچنین قراردادن نشست‌های آموزشی عکاسی هم که جاهای مختلف ایران برگزار می‌شه هم از کارای دیگه‌ایه که اینجا قراره انجامش بدیم.
مدرکم میدین؟
دیگه یه اینجا مدرکو بی‌خیال بشین. این مدرکا به هیچکی وفا نکرده:) از اونجایی که تمرکز شوت‌شات به اینه که شبکه‌ای از علاقه‌مندان به هنر و یادگیریو دور هم جمع کنه و در این مسیر نقش مدرکو چندان پررنگ نمی‌دونه و بیشتر تمرکزش بر روی محتواست، به همین دلیل به سراغ مدرک نرفتیم.
آموزشارو حضوری هم می‌فروشین؟
اومدیم آنلاین که حضوریو دیگه بی‌خیال بشیم و بشین:)
می‌تونیم بهتون یه دوره پیشنهاد بدیم و اون دوره رو ضبط کنید و برامون بزارین؟
قطعاً. چرا که نه! پیشنهاد از شما، بررسی تو تیم شوت‌شات و پیگیری ایده‎ ی شما، از سمت ما. از طریق تماس با ما، ایده‌تونو با ما در میون بزارین و خیلی هم خوشحال میشیم.
چطوری می‌تونم توی سایت ثبت‌نام کنم؟
اول وارد بخش «حساب کاربری» اون بالای سایت، سمت چپ بشین. بعد اگه عضو بودین که هیچی و اطلاعاتتونو می‌زنید و وارد می‌شید و اگرم عضو نبودین که تو کمتر از 54ثانیه عضو سایت میشین. 😉
چطوری می‌تونم دوره هارو ببینم؟
اول باید وارد حساب کاربریتون بشین که روندشو تو سوال بالایی👆 براتون توضیح دادیم. بعد که وارد حساب کاربریتون شدین، حالا برین تو بخش «دوره‌های آموزشی» و تو هرکدوم از دوره‌ها که خواستین عضو بشین و محتواشو ببینید و لذت ببرید.
چطوری می‌تونم دوره‌هارو بخرم؟
پشتیبان: با پول🤪 من:🥴 / تیم شوت‌شات از شما عذرخواهی می‌کنه بابت این خوشمزگی‌های شخص پاسخگو :) خب خب، پیش‌نیاز جواب دادن به این سوال، خوندن جواب دوتا سوال بالاییه. وقتی فهمیدین چجوری وارد سایت بشین و چجوری دوره‌ی آموزشی دلخواهتونو ببینید، حالا می‌رسیم تازه به اینجا که شاید بعضی از دوره‌ها غیررایگان باشه. اونجا خیلی شیک بزنید رو «ثبت‌نام در دوره» بعد میرین و وصل می‌شین به درگاه بانکی زرین‌پال و ادامه‌ی ماجرا... به همین راحتی
چطوری می‌تونم از اساتید سوالمو بپرسم؟
داخل هر دوره که ثبت‌نام کنید. پایینِ پایینِ دوره، یه بخشی هست که نوشته «ارسال سوال». بزنید روش و هر سوالی دارین از استاد اون دوره بپرسید. این بخش فوق‌العاده کاربردیه. چون اکثر کسایی که ترس دارن از دیدن دوره‌های آموزشی آنلاین اینه که میگن اگه سوالی برامون پیش اومد باید چیکار کنیم؟! شما دوره رو می‌فروشید و می‌رید! ولی تیم شوت‌شات همیشه کنار شما هست و هیچ جایی نمیره😉 پس هر سوالی داشتین، تو قسمت ارسال سوال همون دوره بپرسید.
چطوری می‌تونم با اساتید و سابقشون آشنا بشم؟
رو هر دوره‌ی آموزشی که کلیک کنین، ابتدای اون، یه توضیحاتی در مورد دوره دادیم که یه بخشش اختصاص داره به «مدرس دوره». اونجا یه توضیح مختصری از رزومه‌ی حرفه‌ایه استاد اون دوره دادیم.
0
هرچه می‌خواهد دل تنگت بگوx
()
x