مقدمه‌ ای بر عکاسی محصولات

  • مدرس : کانراد ییک
  • سطح آموزش : متوسط
  • مدت : ۳۴ دقیقه
  • تعداد دانشجو : ۳۰۵

دوره آموزشی مقدماتِ عکاسی محصولات

عکاسی از محصولات یکی از راه‌های درآمدزایی از عکاسیه. چیزی که خب به همین دلیل علاقه‌مندای فراوانی هم داره؛ اما مثه بقیه‌ی قسمتای عکاسی، با دو شاخه‌ی نور خریدن و یه دوربین دیجیتال گرفتن و یه محصول گذاشتن جلوش، دیگه خودمونو جزئی از جامعه‌ی عکاسان محصول و عکاسان تبلیغاتی می‌دونیم. 🙂

اول باید بدونید که برای هرچیزی یه صبر و حوصله‌ای نیازه. اگر مقدمات عکاسیو گذروندین و حالا قصد دارین که وارد این بخش از عکاسی بشین و شروع کنید به درآمدزایی، خب ابتدا یه نیم ساعتی بشینید پای صحبتای آقای کانراد ییک که تو حوزه‌ی خودش فردی متخصصه. اینو باید بدونید، وقتی عکاسی محصولات انجام می‌دهید، موضوعات زیادی را باید در نظر بگیرید که این موضوعات محدوده‌ی گسترده‌ای داره.

مدرس دوره عکاسی از محصولات

کانراد ییک، مربی و بنیانگذار استودیوی عکاسی تجاری مکسول ییک(Maxwell Eek Photography) است. بیش از بیست سال در این زمینه مشغول به فعالیت بوده و همچنین در دانشگاه اکلاهاما عکاسی خونده.

علاوه بر سوابق تدریس مختلف، کانراد ییک بیش از ۱۵ سال در موسسه‌ی هنرهای اُکلاهما، که بطور جهانی شناخته‌شده است، همکاری داشته است. او همچنین مدرس، عضو هیئت مشاوران هنرهای بصری و از هیئت مدیران این موسسه بوده است. وی در حال حاضر مدیر اجرایی و مسئول تمامی هیئت‌های مشاوره‌ی این موسسه است.

شرح دوره آموزشی مقدماتی بر عکاسی محصولات

یک عکس محصول درست و حسابی، با دقت و جزئیات، ظاهر محصول را نشان می‎دهد و به شناخت ما از آن محصول کمک شایانی می‌کند و در عین حال بهترین ظاهر از آن محصول را نیز به نمایش می گذارد. تو این دوره، کانراد ییک با شما در مورد تجربیات چندین و چند سالش در مورد عکاسی محصول صحبت می‌کنه و یه سری نکاتِ ظریف مقدماتیو باهاتون در میون می‌زاره.

عوامل تولید

مدرس: کانراد ییک

تاریخ انتشار در لیندا: 12مهر1392

مترجم: مرجان اخوان

ویرایش فیلم: پویان مهرپرور

تولیدی شرکت لیندا

ترجمه اختصاصی شوت‌شات

درس‌های دوره آموزشی مقدمات عکاسی محصولات

نظرات دوره آموزش مجازی مقدمه‌ ای بر عکاسی محصولات

  • برای مشاهده نظرات و سوالات، بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید
  • ارتباط سریع و موثر با مدرس دوره
  • امکان ارسال فایل های پروژه
  • پاسخگویی متنی، صوتی و تصویری به سوالات شما